Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2011-08-03

(79) Naktibačiai

Kai įkėliau ex Franciae calceamentum, sulaukiau komentaro, esą tai jau nebe miškinis apavas. Na ir kas!? Užtat kiek žmonių šituo žaviu ir šiek tiek kvankt pomėgiu – batauti – užsikrėtė! Na, kaip atrodytų, jei sakyčiau: „Mmmm, ne to porūšio, netinka, atleisk...“?
Ačiū visiems! Ir Šarūnui O., dar vienam jaunėlio sūnaus draugui, ačiū – už naktibačius, užfiksuotus 2011-07-29 apie 23:00 Justiniškėse prie vieno iš daugiabučių.

3 komentarai:

 1. Anonimiškas2011-08-04 15:25

  bet aš vis vien galvoju, kad reikėtų jau pradėt išskirinėti miškinius nuo ne miškinių apavų. ir kodėl jūsų tokia plati, kaip Jūs teigiate bendruomenė, dar neturi savo grupės FB? ten didesnė sklaida būtų. Ačiū už dėmesį

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dėl FB grupės – na, manau, Jūs pajuokavot, o dėl skyrimo miškinių nuo kitokių – vis pagalvoju. Kol kas sugalvojau tiek: miškinį apavą numeruot arabiškai, kitokį – romėniškai. Beje, o gal galėtumėt prisistatyt? Bent kokiu slapyvardžiu ar kitaip:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tęsinys. Gerai, galiu pernumeruot, bet papildomos problemos: po Šeškinės ar Antakalnio kalvas, apaugusias medžiais, klaidžiojant rastieji – miškiniai? Taip, tarp medžių, bet – Vilniuj. Ir dar daugiau „tipologinių“ problemų gresia.
  Keist tinklaraščio pavadinimą? „Miškinis (ir ne tik) apavas“ Gremėzdas išeina. Beje, paantraštei tikrai nenusidedu: peronum conquisitoris captura – batų (t.y. prastų batų) ieškotojo ar radėjo grobis (klasikinę filologiją baigusio Andriaus Jakučiūno palaimintas variantas).
  Я весь в pаздумьях:)

  AtsakytiPanaikinti