Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2020-01-06

(335) Pervartibačiai iš Australijos

[Smagiausia, aišku, kai pats randi pamestą batą; smagu, tikrai smagu, kai gauni kito žmogaus radinio atvaizdą; bet ir vienu, ir kitu atveju kyla sunkumų, kai reikia sugalvot pavadinimą, – kokį sudurtinį žodį parinkus? Šiuo atveju pirmas dėmuo – pervarta, metų pervarta iš 2019-ų ir 2020-us turima omeny.]
Sausio 3-ią gavau Gabrielės laišką su dviejų radinių atvaizdais iš ten, kur dabar vasara, bet ne deganti vasara, iš WA:
Laba diena,
Vasara – atostogų metas. Ko gero, batams taip pat, mat senokai nieko neradau. Vis dėlto iš karto po Kalėdų ir pirmąją Naujųjų metų dieną atsirado. Gal bus pirmasis 2020 radinys?

Kalėdinis: dviračių takas palei Midland train line tarp McIver ir Claisebrook stočių, Perth WA.

trečia nuo galo raidė galėtų būt ONaujametinis: pakeliui iš traukinio stoties į vandenyną, North Fremantle, WA. ↓ →                 Po dienos, sausio 4-ą, dar vienas radinys atkeliavo:
Laba diena,
Kartais banga pasileidžia taip, kad neįmanoma sustabdyti. Nežinau, ar šįkart taip ir bus, bet dar vienas batas atsirado įtartinai greitai.
Charles street, North Perth, WA  ↓ →
— Ačiū, Gabriele!
Kaip ir tikėjotės, išties vienas iš Jūsų radinių – pirmas 2020-ais. Sveikinu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą