Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2020-01-27

(337) Šlep ir šlepliekana

Visiškas lėtapėdis daraus, nelyg kokia koala: tikriausiai liūdnai baigtųs, jei koks gaisras – stovėčiau ir žiūrėčiau į ugnį, užuot skuodęs kur saugiau, kiek kojos įkabina. Pasilyginimas toks, nes Gabrielė vis siunčia radinius iš Australijos, o aš pasižiūriu, pasidžiaugiu ir – na, ryt iš ryto įdėsiu kolekcijon, o tas ryt kartojas ir kartojas. Iki šio pirmadienio ryto.
Laba diena,
Atidarai duris ir pirmas dalykas, kurį pamatai – šlepetė... Vieta tokia neįspūdinga, kad net nežinojau, kaip fotografuoti.

2020-01-18, Roe street, Perth, WA.
























Labas vakaras,
Išsikrausčius iš Mount Lawley rajono, meilė jam niekur nedingo. Galbūt tai padėjo pastebėti, nors nežinau, ar tokios procentinės bato (šlepetės?) dalies užtenka, kad tiktų į kolekciją.

2020-01-24,
Railway Pde, Mount Lawley (prie pat Mt Lawley traukinių stoties), WA















— Ačiū, Gabriele, už siuntinius.
Na, klausimas apie pado ir visos šlepetės santykį gali nuvest oi toli, iki metonimijos ir dar toliau. Manau, jei iš dalies (pado) gali atpažint visumą (šlepetę), tai kolekcijon tinka (dėl, pvz., batraiščio, kur nors besimėtančio, jau stipriai suabejočiau).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą