Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2020-02-28

(344) Radiniai Australijos Šiaurės Teritorijoj

Gabrielė leidos kelionėn po Australiją („dabar kaip kengūra šokliuosiu per valstijas“). Šįkart radiniai Šiaurės Teritorijoj (pirmąkart atkreipiau dėmesį į Australijos padalijimo ribas – tiesut tiesutėlės, kampai statūs; galima įsivaizduot, kad prie braižomosios lentos buvo pritvirtintas žemėlapis ir padarytas darbas pasitelkus liniuotė ir kampainį).
Pirmas radinys – vos tik atvykus į Northern Territory, vasario 17:
Laba diena,
Nespėjau net nueiti iki hostelio, ir teko krapštyti telefoną – radinio juk nepraleisi!
Espie street, Alice Springs, NTVasario 25-ą atkeliavęs laiškas su priekabais:
Laba diena,
Panašu, kad Darwinas, teritorijos sostinė, turės labai pasistengti, kad neapsijuoktų prieš kaimynystėje (vislab už 1500 km) esantį miestelį.

Trys radiniai per vieną dieną vienoje gatvėje – Gap road, Alice Springs, NT; 2020-02-22.
Ketvirtas kitą dieną ir kitoje gatvėje – Stuart Highway, Alice Springs, NT; 2020-02-23.— Dėkui, Gabriele, už tokį solidų kolekcijos papildą!

P.S. Dėl Northern Territory sostinės Gabrielė spėdama neapsiriko: Darwin vs Alice Springs – 0:5 (žinios tikros, paliudytos pirmam laiške iš Karalienės Žemės – Queenslando).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą