Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2010-12-03

(vi) Dėl juoko: štai kas yra batavimas!

Kartkartėm vis pagooglinu – smalsu pažiūrėt, ar plinta naujadaras batauti, ar leidžia kokias šakneles. Iš še tau kad nori: pasirodo, čia jau nebe žaidimas!
efoto.lt forume tomico pasiūlė temą „Diena kitokioms fotografijoms“, esą gal tądien vertėtų „pabandyti nufotografuoti nors ką nors kitko, kitu kampu, kitu požiūriu“. Daug jie ten diskutavo, o PostFactum štai ką 2010-11-23 15:47 ėmė ir parašė:
Batavimas - tai jau tarpdisciplininė meno šaka jau nebe paprasta fotografija, tad geras fotografas ne visada bus geras batautojas ir atvirkščiai...
Nežinantiems, kas yra batavimas, nuoroda į vieno žymiausių Lietuvos batautojų blog'ą: batautojas.blogspot.com/
Ten, tame forume, sureagavau, kad labai juokinga. Išties juokinga; manau, 20-metis save fotopsichotiku laikantis Vytautas M. labai vykusiai paironizavo. Kad būtų dar šmaikščiau, vietoj meno reikėjo pavartot Ričardo Gavelio sugalvotą mėną.

1 komentaras:

  1. Svarbu zodziui sukurti prasme (arba blog'a siuo atveju) tuomet jis gali gyvent savo atskira gyvenima ir virsti netgi menu ;)

    AtsakytiPanaikinti