Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2012-09-17

(113) Stabilumo garantai

Šeštadienį vėl teko pagrybaut Strėvos miške. Apie grybus nelabai yra ką pasakot: delčia, prastai dygsta, keli rasti baravykai labai jau brandūs buvo, tik džiovint galvos tetinkamos; kad netektų pustuščiais krepšiais grįžt, pavažiavom iki Strėvos pilkapių, ten ir prisipjovėm pakenčiamai mažų kalpokų.
Aplankiau prieš dvejus metus užtiktą batų koloniją šalia ir ant vieno miško keliuko. Vaizdai vis liūdnyn... Tarkim, liūdnasis mažius dar liūdniau atrodo.


Maniau, ką čia, išvaikščiotam miške, naujo berasi, bet klydau. Štai kokią stabiliai įsikūrusią porą visai kitur užtikau (vis šis tas, nes jau gėda buvo pasidarę, kad pats niekuo kolekcijos nebepapildau):


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą