Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2012-09-19

(115) Prieturginiai

Vidas D., atsiuntęs Priekulėj užfiksuotą pagelžkelinių porą, savo pažadą („Jeigu ko da panašos pamatys, tė irgi atsiųs“) ištesėjo – vėl atsiuntė:
Čė va vėl pamačio kontapls [štai kaip Pasvalio fotografai vadina Crocs™us :)] prė Pasvalia torgos. Mosiau kas palika parsimovės naujs. Va tėp atroda.
Da kartų ačiū, Vidэ! — O kas pasigalvojo, tiksliai tarmiškai nepajėgsiu užrašyt, tad – atsiprašau – deja, bet tik bendrine kalba:
– Užfiksuot antrą dėmesio vertą batų porą ar paliktąjį/paliktąją – tas pat, kas išleist antrą knygą; jau ne tik batautoju/rašytoju gali vadintis, bet ir pretenduot į Lietuvos batautojų/rašytojų sąjungą (apie International P.E.N/??? Centre Lietuvos skyrių gal kol kas – kol batautoju netapo koks vadybininkas – būtų per drąsu svajot).
Ir – bejuokaujant – kilęs atitinkamas klausimas:
– Kuo Lietuvos batautojų sąjunga galėtų būt neįdomesnė rinkėjams už (į Seimą norinčią patekt) Lietuvos žmonių partiją?
Atsakymo niekaip nerandu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą