Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2014-02-25

(152) Radiniai Žirmūnuos ir Turkijoj

Gavęs naują siuntinį iš Vikos, pagalvojau: jau tikrai yra keletas žmonių (be manęs), kurių galvose – pamačius bešeimininkį apavą – įsijungia batautojo instinktas, t.y. noras nufotografuot ir persiųsti —vg—, kad tie vaizdai atsidurtų lotyniškai pavadintam tinklarašty peronum conquisitoris captura. Iš Vikos el. lydlaiškio:
Kurpaitės pastebėtos Žirmūnuose, Tuskulėnų gatvės kieme, sekmadienį, vasario 23-ią, apie 9 val. ryto. Naktinė Pelenė pametė iš karto abi :) Tiesa, nelabai ryškios, nes buvo laaaabai tirštas rūkas.

Dar prisiminiau, kad taip ir nepersiunčiau grobio iš Turkijos – 2013 metų spalio antra pusė, Alanijos miesto pakraščiai.
— Ačiū, Vika! Save jau be jokių patempimų gali vadint labai rimta batautoja. Pasižiūrėjau, ogi štai kiek Tavo radinių kolekcijoj: pirmas, antras, trečias, ketvirtas, šešiolika [!], dvidešimt pirmas, dvidešimt antras, dvidešimt trečias, dvidešimt ketvirtas (+ šitie trys); taigi, iš viso jau 27. – Rimtà! Probably the most rimtà batautoja esi :)

3 komentarai:

 1. Gal kas nors ką nors patartų? – Ėmiau ir pagalvojau: gal galima būtų šalia šito tinklaraščio pridėt programėlę (blogger.com tokią teorinę galimybę siūlo) – žemėlapį, o jame atspindėtų, kurioj pasaulio vietoj tas ar kitas batas užtiktas? (Kai kurių radinių koordinatės labai tiksliai įrašuos nurodytos, kitų – apytiksliai, bet gal tai ne fatalus trūkumas?)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2014-02-25 13:35

  Ačiū, Virgi, už titulą, esu žiauriai pamaloninta:) Always welcome, tsakant...
  Vika

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nėr už ką, nėr už ką, verta esi tokio titulo (o kaip sudėstyt tą simboliuką, kad „rimtai“?)

   Panaikinti