Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2011-06-28

(73) Šlepučių metimo metas

Šlepetės mėtos ir Lietuvoj, ir Amerikoj. Tik ten ir dar visai geras palieka. Va Mindaugo radinys:
Siunčiu porą šlepečių, paliktų automobilių stovėjimo aikštelėje. Akivaizdu (nes šalia numestas pakabukas, kuriuo šlepetės būna sukabintos parduotuvėse), kad asmuo nusipirko naujas, o senąsias paliko persiavęs ir nuvažiavo. Viskas vyko čia.

3 komentarai:

  1. Atrodo kaip "sufotošopinta", ar čia vienam man taip? Turbūt geras fotografavimo kampas buvo.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Juodos/baltos nuotraukos mums jau ima „įtartinai“ atrodyt, o juk buvo laikai, kai tik tokios ir tebuvo. Va iki šiol kartkartėm įsijungiu savo j/b televizorių – nebeilgai liko lepintis:)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Mr. Sarkasmus teisus, visas savo nuotraukas fotoshopinu. Bet labai retai uzsiimu kokiu nors elementu pridejimu. Sioje nuotraukoje nukirpau savo automobilio seseli desineje puseje. Kazkiek paryskinau juodas slepetes ant juodo asfalto. Galiausiai viska verciau i juodai balta. Fotografuota telefonu, del to kokybe spalvu nekokia ir konvertavimas i juodai balta gavosi siek tiek keistas. Bet tiek to fotoshopinimo - "realybe" liko neiskraipyta (labai).

    AtsakytiPanaikinti