Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2019-12-01

(326) Valakupių pora keliauninkė

Simonos nuotrauka iš pinterest.com
Jei gerai prisimenu, jau esu šičia fiksavęs ant ŠMC sienos užrašytos minties (kas prieš bet – Josepho Beuyso, o patikslino kas? vaidenas Bogdanas jaunesnysis, bet greičiausiai klystu) parafrazę: „Kiekvienas yra batautojas, bet tik batautojai tai žino“.
— štai kaip būna: lapkričio pradžia, draugės [prašė patikslint: pastarųjų dviejų dešimtmečių draugės; patikslinu] pusbrolio gimtadienis; dauguma svečių – tie patys kaip ir prieš metus; juokaudamas vienam iš dviejų Robertų primenu, kad prieš metus žadėjęs atsiųst miške rastą batą. Pernai nebuvęs Saulius: ir aš esu radęs batus; neseniai [lyg ir rugsėjo vidurį paminėjo] su Žilvinu, pažįstat [poetas onirikas], einam pasivaikščiot, prie Valakampių tilto nusprendžiu, kad reikia įlįst miškelin, ieškau vietos, ir žiūriu – batai; turiu nufotografavęs. Tai persiųsk, bus kolekcijos papildas. Nuotrauka išmaniajam telefone, mano paprastas. Ir prasidėjo atvaizdo kelionė (kiek išsiaiškinau): Saulius persiuntė solinezantui, tas po kurio laiko – pusseserei į WhatsAppą, ta ilgai, nes laiko neturėjo, suko galvą, kaip persiųst man į gmailą; sugalvojo, persiuntė [XI 17], bet aš kitkuom buvau baisiai užsiėmęs – dar pamarinavau; iki šiandien. Beveik mėnesį viskas užtruko. Bet pagaliau – štai ir kolekcijoj radinys:


— Labai ačiū, Sauliau! Ir tarpininkams dėkui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą