Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2019-11-27

(325) Priesuoliniai, tapę pasuoliniais; ne Pasolinio

Tris savaites laukęs Vilmos laiškas su priekabu (gavau XI 6):
Laba diena, dar pasitaiko ne tik grybų miške, bet ir batų mieste. Žemieji Paneriai, lapkričio 6 d. rytas. Tarsi Nematomas Žmogus būtų užsukęs pasportuoti. Tiesa, netoli sukiojosi dėdulė su įtartinai panašiais juodais sportbačiais baltu padu, ėmiau mintyt, kaip čia jo kojas į kadrą užgriebus, bet jis jungė bėgį tolyn nuo aikštelės, o rytiniai pakampių brūžintojai taip smalsiai ėmė stebėt befotografuojančią, kad pasistengiau fotosesiją užbaigt kuo greičiau. Nekoks paparacis, bet Nematomas Žmogus kantriai pozavo...
Su daug gerų linkėjimų -- Vilma

Neilgtrukus atkeliavo dar vienas el. laiškas:
Laba diena, antras laiškas papildymui -- po dviejų dienų batai dar buvo maždaug ten pat.
Su gerais linkėjimais -- Vilma

— Dėkui, Vilma, už vaizdinį kolekcijos papildą, o ypač už autoironišką lydlaiškį (aplinkybės, kuriom kas nors subataujama, kaip kokie metaduomenys – smagu žinot, kas ir kaip).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą