Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2023-06-28

(538) Barzdobačiai

2023 VI 24
Coll. Ieva atsiuntė:
Šį savaitgalį plaukiau baidare Baltąja Ančia ir netoli nakvynės vietos, saulei leidžiantis, kažkur miškuose tarp Žaliakalnio dvaro ir Pinčiaragio (tik tokius artimiausius orientyrus pavyko aptikti), radau šiuos du. Dabar mąstau, ar tik nereiktų tokių radinių miškuose pasiimt su savim ir išmesti, truputį graužia sąžinė.

— Dėkui! Tikriniai, kaip esu pavadinęs miškinius. — O dėl sąžinės graužaties, tiek galiu pasakyt: batai – ne dažniausia miško šiukšlė; užfiksavus nepajudintus, jei yra galimybė, aišku, galima paimt ir nugabent iki kokio konteinerio; bet miškuos pilna ir kitokių šiukšlių (man tai liūdniausia,
kai pamatau stiklinius butelius), ar ir jas pasiimt su savim? Tačiau kyla dilema:
arba, tarkim, grybauji, arba renki šiukšles; ir tą, ir tą daryt, bent man, tikrai nepavyktų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą