Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2021-09-02

(422) Daug vilniabačių

Prieš savaitę, VIII 26 vakare, atkeliavo Vilmos laiškas su daug priekabų; užtrukau paskelbt, ir rugsėjis atėjo:

Laba diena,
senokai ketinau atsiųsti šio pavasario batų derlių, kol sulaukiau nedviprasmiško postūmio. Šiandien, einant pro Reformatų stotelę šalia jų bažnyčios, kažkas garsiai žnektelėjo visai šalia ir tai buvo pusbatis, pasivijęs porininką, nubrauktą nuo valomo stotelės paviljono stogo. Batautojo instinktas neleido praeiti nesustojus.

Kartu siunčiu ir ankstesnius vaizdus.
Pirmieji, „Tamaris“ juodas moteriškas batelis ir vienišas guminis padas – iš vieno ilgo ir šviesaus pasivaikščiojimo balandžio 18 d., sekmadienį – iš dykynės Subačiaus g. netoli Viešpaties Dangun Žengimo bažnyčios, juos skiria trys minutės.Netrukus, balandžio 21 d., pamačiau vaikiškus kedus, rods, Domininkonų g. prie medinio gėlių vazono.

Po Mindauginių Lukiškių aikštėje išvydau Europos humanitarinio universiteto meninę instaliaciją „Kletka“, gal ir ne į temą, bet geras pavyzdys, kad batai gali pasakoti ne tik buitines, bet ir dramatiškas likimines istorijas.

Šlepetę Sodų g. pamačiau žingsniuodama į didžiausią šios vasaros atostogų kelionę, gal ji net vadintina užuomina apie iš tikrųjų turiningą ir džiugų pasižmonėjimą su draugais.
Pažiūrėsim, ar siunčia kokių gerų ženklų Reformatų pusbačiai nuo stogo iš dangaus.
Iš nuotraukų toks vaizdas, kad Vilnius pilnas ne tik erdvės, bet ir batų...

Su gerais linkėjimais – VilmaB.


— Dėkui, Vilma!
Solidus ir margas kolekcijos papildas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą