Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2022-08-13

(467) Naktibačiai

Karolina vakar (prieš pat vidurnaktį) atsiuntė:
Labas vakaras, Virginijau,
šį vakarą pavyko rasti netgi du radinius. Pirmasis Bernardinų sode, antrasis – Pelesos gatvėje, visiškai šalia mano buvusios darbovietės.
Tik nepasakokit tėvams, ką naktį veikiau Bernardinų sode🤫— Dėkui už radinius, Karolina! O dėl pasakojimo tėvamas – tylėsiu kaip žuvis :)

2 komentarai:

  1. Naktį nebetoli iki Žolinės reikia eiti į parką, į sodą ar miškan ieškoti bato. Kas ras, tam tuojau po Žolinės didelė laimė nusišypsos. Tik šiukštu nevalia rasto apavo liesti ar ant kojos maukšlintis. Kad visų pametėlio nuodėmių, ligų ar kitokių bėdų neapsimaukšlintum. Pamestą batą pridera vaizdan paimti ir pašvęstam žiniuoniui pasiųsti.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Viskas teisingai surašyta; tvirtinu, —vg—

      Panaikinti