Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2023-05-08

(522) Valakupių samanbatis

Priešistorė: nesitikėjau penktadienio pavakary sutiksiąs Jolantą K. – renginio skelbime nebuvo įrašyta (nors vadeliojo vyksmą); seniai nesimatę buvom, po visko apie tą aną ir trečią šnektelėjom; o apie ketvirtą (aišku ką) abu lyg kartu prabilom — — bet juk tavęs nėr facebooke, iš kur žinai apie tą apsamanojusį batą? – nežinau, maniau, šneki apie kokį esantį batautojų radinių kolekcijoj, yr ten tokių, apsamanojusių – paprašiau, kad atsiųstų; aišku, kada ir kur rastas nurodytų, o jei koks rišlus pasakojimėlis iš kelių sakinių susidėstytų, tai išvis puiku būtų. — Atsiuntė:

Labas rytas,
Siunčiu batą, kuris pamatytas balandžio 30 dieną Valakupių (kaip reikia sakyti) miške.
Istorijos nelabai yra. Gražų miško taką aptikom, kai ieškojom, kur galima paleisti nuo pavadėlio šunį palakstyti ir patiems smagiai pasivaikščioti. Dabar jau dveji metai šuns nebėra, o mes vis atvažiuojam.


— Dėkui, Jolanta, už kolekcijos papildą. Ir sveikinu: dabar drąsiai ir išdidžiai gali save vadint, be kitų savivardžių, ir tikra batautoja! Batautojų sambūris oficialiai neužregistruotas, pažymėjimo nesitikėk, o batinę bendrystę garantuoju.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą