Dėl žodžių ir darbų 2010-08-10

Dėl žodžių ir darbų (2010-08-10): Aišku, LKŽ nėra žodžio batauti. Bet galima imtis tokios veiklos. O jai įvardinti reikia žodžio.
Jei bent keli grybaudami ne tik uogaus, bet dar ir bataus, atsiras šansas gyvuot ir žodžiui.
Užfiksavus batą miške, šalikelėj ar dar kur nors, galima jį pasiimt į namus ir imtis asambliažą kurti. Jei seksis, ir parodą surengti.
Eksponuot ant grindų. Batavimas įgautų aukštesnį statusą, gal net A.A. dėmesį atkreiptų. Ir prasivertų vartai istorijon ir žodynan.
Bet visai gana tik nufotografuot batą, likusį be šeimininko, pasimetusį, – ir išsiųst el. paštu vgasiliunas@gmail.com.
Ir batautojo nekrologo pavadinimas aiškus: „XY padžiovė batus“. Skambù.

2023-09-12

(554) Taip, ruduo – nebe basučių metas


Kam sekasi – tam sekasi; parašiau ir dingtelėjo: pala, šitaip jau esu pradėjęs kažkurį įrašą; kurį? radau, štai šitą – kai praeitą rudenį Karolinos radiniai ėmė keliaut kolekcijon viens paskui kitą. Vakar vakare sulaukiau trečio tądien jos laiško:
Sveiki, Virginijau,
vėl rizikuoju papulti į juodąjį sąrašą. Va taip ir būna, kai visą vakarą galvoji, kuo užsiimti – knygą paskaityti ar eiti pasivaikščioti. Win win, kaip sakoma.

Pelesos gatvė. Netoli pėsčiųjų tilto per geležinkelį.
2023.09.11 vakaras
— Dėkui, Karolina. Jokian sąrašan papult nerizikuojat, nėr nei juodojo, nei baltojo. Tik kai kuriuos radinius (ginkdie ne radėją) kartais tenka „išbrokuot“, jei atsiųsto bato niekaip nepavyksta galvoj pritempt prie daugmaž – lost lost lost.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą